FFU Seminar 2010

Forening for Fjernstyrt Undervannsteknologi ønsker innspill til sitt årlige seminar for 2010.

Published: 20 October 2009
Torsdag den 28. januar 2010 inviterer FFU til sitt årlige seminar på IB-senteret til Statoil Hydro i Stavanger. I utformingen av seminarprogrammet for 2010 inviterer styret i FFU både medlemmer og medlemsbedrifter til å komme med innspill til foredrag og foredragsholdere på seminaret.
 
Interesserte bes ta kontakt med Gunnar Ulland, leder av programkomitéen, innen fredag 23. oktober.
 
Telefon: + 47 51 82 51 10
 Fax: +47 51 82 52 90
 Mobil: +47 918 89 501
 
FFU er en nasjonalt samlende forening for alle med interesse for fjernstyrt undervannsteknologi. Foreningen ble stiftet i 1987 og har siden starten vært i stadig vekst i takt med utviklingen innen fagområdet og markedet for denne teknologien. Foreningens formål er å arbeide for et livskraftig undervannsteknologi miljø i Norge. Foreningen er et forum for personer, bedrifter og ulike institusjoner som arbeider med fjernstyrt undervannsteknologi. Foreningens hovedaktivitet er å arbeide for å høyne teknologinivået blant medlemmene.  
 
NCE Subsea og Forening for Fjernstyrt Undervannsteknologi inngikk i 2008 en samarbeidsavtale for å samordne relaterte aktiviteter i organisasjonene.